Home / Unclassified / 482-G212-K1M1-A1S1-50A
minImg
482-G212-K1M1-A1S1-50A
E-T-A
Product No:
482-G212-K1M1-A1S1-50A
Manufacturer:
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 50A 115VAC 28VDC