Home / Unclassified / 3120-F554-P7T1-W02A-3.5A
minImg
3120-F554-P7T1-W02A-3.5A
E-T-A
Product No:
3120-F554-P7T1-W02A-3.5A
Manufacturer:
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC