Home / Unclassified / 3120-F551-H7T1-W19DG4-10A
minImg
3120-F551-H7T1-W19DG4-10A
E-T-A
Product No:
3120-F551-H7T1-W19DG4-10A
Manufacturer:
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC