Home / Coaxial Cables (RF) / SMA-LLPSRJ-18-SMA-24
minImg
SMA-LLPSRJ-18-SMA-24
DVTEST
Product No:
SMA-LLPSRJ-18-SMA-24
Manufacturer:
DVTEST
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for SMA-LLPSRJ-18-SMA-24.
SMA-LLPSRJ-18-SMA-24 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
SMA-LLPSRJ-18-SMA-24 Specification
Mfr DVTEST
Color Black
Style SMA to SMA
Length 24.00" (609.60mm)
Series -
Package Bulk
Features Low Loss Shielded
Cable Type -
1st Connector SMA Plug
2nd Connector SMA Plug
Product Status Active
Frequency - Max 18 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Operating Temperature -45°C ~ 135°C