Home / Coaxial Cables (RF) / SMA-LLPSAJ-26-SMA-24
minImg
SMA-LLPSAJ-26-SMA-24
DVTEST
Product No:
SMA-LLPSAJ-26-SMA-24
Manufacturer:
DVTEST
Description:
SMA-SMA LOW LOSS PHASE STABLE FL
In Stock : 5
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for SMA-LLPSAJ-26-SMA-24.
SMA-LLPSAJ-26-SMA-24 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
SMA-LLPSAJ-26-SMA-24 Specification
Mfr DVTEST
Color Black, White
Style SMA to SMA
Length 24.00" (609.60mm)
Series -
Package Bulk
Features Low Loss Shielded
Cable Type -
1st Connector -
2nd Connector -
Product Status Active
Frequency - Max 26.5 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender -
2nd Contact Gender -
Ingress Protection -
Operating Temperature -45°C ~ 135°C