Home / Film Capacitors / EFDKA1AK406E194DH
minImg
EFDKA1AK406E194DH
Eaton - Electronics Division
Product No:
EFDKA1AK406E194DH
Description:
CAP FILM 40UF 10% 1000VDC RAD