Home / D-Sub Cables / DCCM9P6E5-36.0B
minImg
DCCM9P6E5-36.0B
Cinch Connectivity Solutions
Product No:
DCCM9P6E5-36.0B
Description:
MICRO-D PLUG 9POS WIRE LEAD 36"
In Stock : 57
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DCCM9P6E5-36.0B.
DCCM9P6E5-36.0B Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
DCCM9P6E5-36.0B Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Type D-Type, Micro-D
Color Multiple, Individual
Usage -
Length 3.00' (914.40mm)