Home / D-Sub Cables / DCCM100S6E5-18.0BN
minImg
DCCM100S6E5-18.0BN
Cinch Connectivity Solutions
Product No:
DCCM100S6E5-18.0BN
Description:
MICRO-D SKT 100POS WIRE LEAD 18"
In Stock : 23
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DCCM100S6E5-18.0BN.
DCCM100S6E5-18.0BN Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
DCCM100S6E5-18.0BN Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Type D-Type, Micro-D
Color Multiple, Individual
Usage -
Length 1.50' (457.20mm)