Home / D-Sub Cables / DCCM15P6E5-18.0B
minImg
DCCM15P6E5-18.0B
Cinch Connectivity Solutions
Product No:
DCCM15P6E5-18.0B
Description:
MICRO-D PLUG 15POS WIRE LEAD 18"
In Stock : 48
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DCCM15P6E5-18.0B.
DCCM15P6E5-18.0B Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
DCCM15P6E5-18.0B Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Type D-Type, Micro-D
Color Multiple, Individual
Usage -
Length 1.50' (457.20mm)