5152-DKF-0048
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Product No:
5152-DKF-0048
Description:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 4'
In Stock : 9
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 5152-DKF-0048.
5152-DKF-0048 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
5152-DKF-0048 Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions Semflex
Color Gray
Style N-Type to N-Type
Length 48.0" (1.2m) 4.0'
Series DKT
Package Bulk
Features Shielded
Cable Type HP 190S
1st Connector N-Type Plug
2nd Connector N-Type Plug, Right Angle
Product Status Active
Frequency - Max 26 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Base Product Number 5152-DKF
Operating Temperature -65°C ~ 200°C