2122-DKF-0024
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Product No:
2122-DKF-0024
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for 2122-DKF-0024.
2122-DKF-0024 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
2122-DKF-0024 Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions Semflex
Color Gray
Style SMA to SMA
Length 24.00" (609.60mm)
Series DKF
Package Bulk
Features Shielded
Cable Type HP 190S
1st Connector SMA Plug
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Product Status Active
Frequency - Max 26 GHz
Overall Impedance 50 Ohms