XLM-15.0-M5
EarthLCD
Product No:
XLM-15.0-M5
Manufacturer:
EarthLCD
Description:
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for XLM-15.0-M5.
XLM-15.0-M5 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
XLM-15.0-M5 Specification
Mfr EarthLCD
Series -
Package Box
Backlight LED
Interface Composite, HDMI, VGA
Dot Pixels 1024 x 768
Touchscreen Non-Touch
Display Mode Transmissive
Display Type TFT - Color
Viewing Area 304.13mm W x 228.09mm H
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Product Status Active
Controller Type RTD2660H
Background Color -
Diagonal Screen Size 15" (381.00mm)
XLM-15.0-M5 FAQ
1. How to purchase XLM-15.0-M5 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for XLM-15.0-M5?
4. Are the price and inventory display of XLM-15.0-M5 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for XLM-15.0-M5?
9. What should I do if I do not receive technical support from XLM-15.0-M5 in time?
XLM-15.0-M5 Related Parts
XLM-12.1-M5-RT-USB
XLM-12.1-M5-RT-USB
RFQ
- - rohs.png 12.1" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT 1/Box
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
XLM-15.0-M5-HB-RT-USB
RFQ
- - rohs.png 15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT -/-
XLM-12.1-M5
XLM-12.1-M5
XLM-8.0-M5
XLM-8.0-M5
- - rohs.png 8.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONITO 1/Box
XLM-15.0-M5-RT-USB
XLM-15.0-M5-RT-USB
XLM-8.0-M5-RT-USB
XLM-8.0-M5-RT-USB
- - rohs.png 8.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONITO -/-
XLM-15.0-M5-HB
XLM-15.0-M5-HB
ARLCD
ARLCD
- - rohs.png 3.5" SMART TOUCHSCREEN LCD WITH 5/Box
EZLCD-405
EZLCD-405
- - rohs.png 5.6" SMART TOUCHSCREEN LCD -/-
EZLCD-304
EZLCD-304
- - rohs.png 4.3" SMART TOUCHSCREEN LCD 10/Box