W22UNR-24LA-WNLA
c3controls
Product No:
W22UNR-24LA-WNLA
Manufacturer:
c3controls
Description:
22MM UBDY 24V AR NR LED/LENS
In Stock : 192
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for W22UNR-24LA-WNLA.
W22UNR-24LA-WNLA Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
W22UNR-24LA-WNLA Specification
Mfr c3controls
Type LED
Series 22
Current 21mA
Package Bag
Ratings AC/DC
Voltage 24V
Features -
Lens Size -
Lamp Color Amber
Lens Color Amber
Lens Style Round with Flat Top
Viewing Angle -
Product Status Active
Lens Transparency -
Termination Style Quick Connect
Wavelength - Peak -
Ingress Protection IP66, IP67
Panel Cutout Shape Round
Base Product Number W22UNR
Millicandela Rating 2000mcd
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.23mm)