VP3-0084-R
Eaton - Electronics Division
Product No:
VP3-0084-R
Description:
PULSE XFMR 6.8UH SMD
In Stock : 83
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for VP3-0084-R.
VP3-0084-R Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
VP3-0084-R Specification
Mfr Eaton - Electronics Division
Series VERSA-PAC®
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Size / Dimension 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm)
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C