Home / Unclassified / SL08 10002-SN63
minImg
SL08 10002-SN63
Ametherm
Product No:
SL08 10002-SN63
Manufacturer:
Ametherm
Description:
ICL 10 OHM 20% 2.5A 8MM
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for SL08 10002-SN63.
SL08 10002-SN63 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
SL08 10002-SN63 Specification
Mfr Ametherm
Series *
Package Bulk
Product Status Active
SL08 10002-SN63 Datasheet:
pdf.png
SL08 10002-SN63 FAQ
1. How to purchase SL08 10002-SN63 from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for SL08 10002-SN63?
4. Are the price and inventory display of SL08 10002-SN63 accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for SL08 10002-SN63?
9. What should I do if I do not receive technical support from SL08 10002-SN63 in time?
SL08 10002-SN63 Related Parts
NT05 50291-A
NT05 50291-A
RFQ
- - rohs.png THERM NTC 5.0KOHM RADIAL -/-
PANR 103395-J
PANR 103395-J
RFQ
- - rohs.png THERMISTOR NTC 10K 5% -/-
SL105R004
SL105R004
- - rohs.png THERMISTOR 5 OHM 20% -/-
MM350R2120
MM350R2120
- - rohs.png THERMISTOR NTC .2 OHM RADIAL -/-
SL08 10003
SL08 10003
- - rohs.png ICL 10 OHM 3.2A 7.5MM -/-
MS15 66003
MS15 66003
- - rohs.png ICL 66 OHM 25% 3.5A 15MM -/-
- - rohs.png ICL 30 OHM 30% 2A 10MM -/-
SL22-2R018-BT
SL22-2R018-BT
- - rohs.png ICL 2 OHM 20% 18A -/-
MS32 20010B
MS32 20010B
- - rohs.png CURRENT LIMITER INRSH 20 OHM 10A -/-
SL32 0R540
SL32 0R540
- - rohs.png CURRENT LIMITER INRSH .5 OHM 40A -/-