SFV27R-2STAE9HLF
Amphenol ICC (FCI)
Product No:
SFV27R-2STAE9HLF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Description:
CONN 27POS 0.5MM R/A
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for SFV27R-2STAE9HLF.
SFV27R-2STAE9HLF Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
SFV27R-2STAE9HLF Specification
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.020" (0.50mm)