SAS3S12AD
Crouzet
Product No:
SAS3S12AD
Manufacturer:
Crouzet
Description:
RELAY TIME DELAY SS 3S 12V
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for SAS3S12AD.
SAS3S12AD Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
SAS3S12AD Specification
Mfr Crouzet
Series *
Package Box
Product Status Obsolete
SAS3S12AD FAQ
1. How to purchase SAS3S12AD from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for SAS3S12AD?
3. How to ensure that SAS3S12AD of Chipqry comes from the original manufacturer or authorized agent?
4. Are the price and inventory display of SAS3S12AD accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for SAS3S12AD?
8. How to obtain technical support information for SAS3S12AD, such as pin diagrams and data sheets?
9. What should I do if I do not receive technical support from SAS3S12AD in time?
SAS3S12AD Related Parts
RFQ
- - rohs.png RELAY TIME DELAY 12MIN 5A 230V -/-
RFQ
- - rohs.png RELAY TIME DELAY 12HRS 5A 230V -/-
- - rohs.png RELAY TIME DELAY MECHANICAL -/-
- - rohs.png RELAY TIME DELAY 24V 60HZ 12M -/-
- - rohs.png RELAY TIME DELAY 230V 60H 12M -/-