RGC1A60D32KGE
Carlo Gavazzi Inc.
Product No:
RGC1A60D32KGE
Description:
SSR 600V 37A 1200VP-E-SRW IN
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for RGC1A60D32KGE.
RGC1A60D32KGE Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
RGC1A60D32KGE Specification
Output Type AC, Zero Cross
Load Current 30 A
Product Status Active
Voltage - Load 42 ~ 600V
Voltage - Input 4 ~ 32VDC