PTWX-24-78
Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Product No:
PTWX-24-78
Description:
CBL ASSY TWINAX PLUG TO PLUG 24"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for PTWX-24-78.
PTWX-24-78 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
PTWX-24-78 Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Color -
Style Twinax to Twinax
Length 24.00" (609.60mm)
Series -
Package Bulk
Features -
Cable Type Twinaxial
1st Connector Twinax Patch Plug
2nd Connector TRB Plug
Product Status Active
Overall Impedance 78 Ohms