PTRY-36-50
Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Product No:
PTRY-36-50
Description:
CBL ASSY TRB PLUG TO PLUG 36"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for PTRY-36-50.
PTRY-36-50 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
PTRY-36-50 Specification
Mfr Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Color -
Style TRB to TRB
Length 36.00" (914.40mm)
Series -
Package Bulk
Features -
Cable Type Triaxial
1st Connector TRB Plug
2nd Connector TRB Plug
Product Status Active
Overall Impedance 50 Ohms