PSC10KV10-503A1010
Amphenol Piher Sensing Systems
Product No:
PSC10KV10-503A1010
Description:
POT 50K OHM LINEAR
In Stock : 4939
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for PSC10KV10-503A1010.
PSC10KV10-503A1010 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
PSC10KV10-503A1010 Specification
Mfr Amphenol Piher Sensing Systems
Series PSC10
Package Tape & Reel (TR)
Tolerance ±10%
Resistance 50 kOhms