Home / RF Antennas / PA3400TSESF3I
minImg
PA3400TSESF3I
Antenna Technologies Limited Company
Product No:
PA3400TSESF3I
Description:
3400 MHZ DIR PATCH ANTENNA
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for PA3400TSESF3I.
PA3400TSESF3I Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
PA3400TSESF3I Specification
Mfr Antenna Technologies Limited Company
Gain 4dBi
VSWR 2
Series -
Package Box
Features Cable - 76.2mm
Power - Max 10 W
Return Loss -
Termination SMA Female
Antenna Type -
Applications -
Height (Max) -
Mounting Type Adhesive
Product Status Active
Frequency Group -
Frequency Range 3.3GHz ~ 3.5GHz
Number of Bands 1
Ingress Protection -
RF Family/Standard -
Frequency (Center/Band) 3.4GHz
PA3400TSESF3I Datasheet:
pdf.png
PA3400TSESF3I FAQ
1. How to purchase PA3400TSESF3I from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for PA3400TSESF3I?
4. Are the price and inventory display of PA3400TSESF3I accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for PA3400TSESF3I?
9. What should I do if I do not receive technical support from PA3400TSESF3I in time?
PA3400TSESF3I Related Parts
V220
V220
RFQ
- - rohs.png 220 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V220MK
V220MK
RFQ
- - rohs.png 220 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V418MK
V418MK
- - rohs.png 418 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V418
V418
- - rohs.png 418 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V440
V440
- - rohs.png 440 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V440MK
V440MK
- - rohs.png 440 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V915RPTM-MK
V915RPTM-MK
- - rohs.png 915 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V480
V480
- - rohs.png 480 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V480MK
V480MK
- - rohs.png 480 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V915RPTM
V915RPTM
- - rohs.png 915 MHZ OMNI ANTENNA -/-