P33-200SQX/MHIA
Daburn Electronics
Product No:
P33-200SQX/MHIA
Manufacturer:
Daburn Electronics
Description:
AC/DC CONVERTER 200V
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for P33-200SQX/MHIA.
P33-200SQX/MHIA Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
P33-200SQX/MHIA Specification
Mfr Daburn Electronics
Type Enclosed
Series P3
Package Bulk
Features -
Efficiency -
Applications Medical
Mounting Type Through Hole
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads
Product Status Active
Approval Agency CE, cURus
Line Regulation ±0.05%
Load Regulation ±0.2%
Voltage - Input 100 ~ 220 VAC
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1 200V
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Base Product Number P33-200
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Current - Output (Max) 25mA
P33-200SQX/MHIA FAQ
1. How to purchase P33-200SQX/MHIA from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for P33-200SQX/MHIA?
4. Are the price and inventory display of P33-200SQX/MHIA accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for P33-200SQX/MHIA?
9. What should I do if I do not receive technical support from P33-200SQX/MHIA in time?
P33-200SQX/MHIA Related Parts
P33-1-04
P33-1-04
RFQ
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 2/Bulk
P33-1
P33-1
RFQ
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 2/Box
P33-1/MHIA
P33-1/MHIA
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 5/Bulk
- - - AC/DC CONVERTER +/-12VDC 1/Box
P33-48S
P33-48S
- - - AC/DC CONVERTER 48V 4/Box
P32-5X
P32-5X
- - - AC/DC CONVERTER +/-5V 5/Bulk
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 24/Bulk
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 15W 1/Bulk
P37-15AX
P37-15AX
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 1/Bulk
- - - AC/DC CONVERTER +/-15V 15W 3/Bulk