Home / RF Antennas / NP915GIWRATM18I
minImg
NP915GIWRATM18I
Antenna Technologies Limited Company
Product No:
NP915GIWRATM18I
Description:
915 MHZ GROUND IND SLOT OMNI
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for NP915GIWRATM18I.
NP915GIWRATM18I Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
NP915GIWRATM18I Specification
Mfr Antenna Technologies Limited Company
Gain 2.5dBi
VSWR 1.5
Series -
Package Box
Features Cable - 457.2mm
Power - Max 50 W
Return Loss -
Termination TNC Male
Antenna Type -
Applications -
Height (Max) -
Mounting Type Adhesive
Product Status Active
Frequency Group -
Frequency Range 890MHz ~ 960MHz
Number of Bands 1
Ingress Protection -
RF Family/Standard -
Frequency (Center/Band) 925MHz
NP915GIWRATM18I Datasheet:
pdf.png
NP915GIWRATM18I FAQ
1. How to purchase NP915GIWRATM18I from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for NP915GIWRATM18I?
4. Are the price and inventory display of NP915GIWRATM18I accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for NP915GIWRATM18I?
9. What should I do if I do not receive technical support from NP915GIWRATM18I in time?
NP915GIWRATM18I Related Parts
V220
V220
RFQ
- - rohs.png 220 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V220MK
V220MK
RFQ
- - rohs.png 220 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V418MK
V418MK
- - rohs.png 418 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V418
V418
- - rohs.png 418 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V440
V440
- - rohs.png 440 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V440MK
V440MK
- - rohs.png 440 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V915RPTM-MK
V915RPTM-MK
- - rohs.png 915 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V480
V480
- - rohs.png 480 MHZ OMNI ANTENNA -/-
V480MK
V480MK
- - rohs.png 480 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT -/-
V915RPTM
V915RPTM
- - rohs.png 915 MHZ OMNI ANTENNA -/-