LEDBB75X150PW2-XQ
Banner Engineering Corporation
Product No:
LEDBB75X150PW2-XQ
Description:
VISION LIGHT - 75X150MM BACKLIGH
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for LEDBB75X150PW2-XQ.
LEDBB75X150PW2-XQ Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
LEDBB75X150PW2-XQ Specification
Mfr Banner Engineering Corporation
Type Backlight
Color Blue
Width 4.138" (105.11mm)
Height 1.002" (25.45mm)
Length 7.091" (180.11mm)
Series LED
Weight -
Package Box
Inner Diameter -
Outer Diameter -
Product Status Active
Base Product Number LEDBB
Width - Emitting Surface 2.953" (75.00mm)
Length - Emitting Surface 5.906" (150.00mm)