FTLX3613M321
Finisar Corporation
Product No:
FTLX3613M321
Manufacturer:
Finisar Corporation
Description:
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for FTLX3613M321.
FTLX3613M321 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
FTLX3613M321 Specification
Mfr Finisar Corporation
Series -
Package Bulk
Data Rate 9.95 ~ 11.3Gbps
Wavelength 1561nm
Applications Fibre Channel Links
Mounting Type Pluggable, XFP
Connector Type LC Duplex
Product Status Obsolete
Voltage - Supply 3.3V, 5V