Home / Light Pipes / FLPR10.0-SUG
minImg
FLPR10.0-SUG
Bivar Inc.
Product No:
FLPR10.0-SUG
Manufacturer:
Bivar Inc.
Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for FLPR10.0-SUG.
FLPR10.0-SUG Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
FLPR10.0-SUG Specification
Mfr Bivar Inc.
Type Flexible 10" (254mm)
Color Green
Series FLPR
Package Bag
Lens Size 3.00mm