Home / Light Pipes / FLPR1-12.250
minImg
FLPR1-12.250
Bivar Inc.
Product No:
FLPR1-12.250
Manufacturer:
Bivar Inc.
Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for FLPR1-12.250.
FLPR1-12.250 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
FLPR1-12.250 Specification
Mfr Bivar Inc.
Type Flexible 12.25" (311.15mm)
Color Clear
Series FLPR1
Package Bag
Lens Size 3.00mm