Home / Light Pipes / FLP5R12.0-UBW.6K
minImg
FLP5R12.0-UBW.6K
Bivar Inc.
Product No:
FLP5R12.0-UBW.6K
Manufacturer:
Bivar Inc.
Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for FLP5R12.0-UBW.6K.
FLP5R12.0-UBW.6K Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
FLP5R12.0-UBW.6K Specification
Mfr Bivar Inc.
Type Flexible 12" (304.8mm)
Color Blue
Series FLP-5
Package Bag
Lens Size 7.00mm