DT030LE-480-V-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Product No:
DT030LE-480-V-MUSB
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 30W
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DT030LE-480-V-MUSB.
DT030LE-480-V-MUSB Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DT030LE-480-V-MUSB Specification
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Form Desktop
Series DT030LE (30W)
Applications ITE (Commercial)
Power (Watts) 30 W
Product Status Active
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Output Connector USB Mini
Voltage - Output 48V
Current - Output (Max) 510mA