DT030LE-150-W-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Product No:
DT030LE-150-W-2
Manufacturer:
AUTEC POWER SYSTEMS
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DT030LE-150-W-2.
DT030LE-150-W-2 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DT030LE-150-W-2 Specification
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Form Desktop
Series DT030LE (30W)
Package Case
Efficiency Level VI
Applications ITE (Commercial)
Power (Watts) 30 W
Product Status Active
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Output 15V
Current - Output (Max) 1.88A