DR127P12-S
Chip Quik Inc.
Product No:
DR127P12-S
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 12-PIN CON
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DR127P12-S.
DR127P12-S Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DR127P12-S Specification
Mfr Chip Quik Inc.
Type -
Pitch 0.050" (1.27mm)