DR040P080-S
Chip Quik Inc.
Product No:
DR040P080-S
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
Description:
DUAL ROW 0.4MM PITCH 80-PIN CONN
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DR040P080-S.
DR040P080-S Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DR040P080-S Specification
Mfr Chip Quik Inc.
Type -
Pitch 0.016" (0.40mm)