Home / AC AC Wall Adapters / DPA120050-P13/R-SZ
minImg
DPA120050-P13/R-SZ
CUI Inc.
Product No:
DPA120050-P13/R-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DPA120050-P13/R-SZ.
DPA120050-P13/R-SZ Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DPA120050-P13/R-SZ Specification
Applications ITE (Commercial)
Power (Watts) 6 W
Region Utilized North America
Voltage - Input 120VAC
Output Connector Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm
Size / Dimension -
Voltage - Output 12VAC
Operating Temperature -
Current - Output (Max) 500mA