DPA120030-Z7-SZ
CUI Inc.
Product No:
DPA120030-Z7-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DPA120030-Z7-SZ.
DPA120030-Z7-SZ Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
DPA120030-Z7-SZ Specification
Applications ITE (Commercial)
Power (Watts) 4 W
Region Utilized North America
Voltage - Input 120VAC
Output Connector Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
Size / Dimension -
Voltage - Output 12VAC
Operating Temperature -
Current - Output (Max) 300mA