DH-20G50016
Cvilux USA
Product No:
DH-20G50016
Manufacturer:
Cvilux USA
Description:
CBL ASY IPEX MHF1-SMA P-J 3.937"
In Stock : 3022
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for DH-20G50016.
DH-20G50016 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
DH-20G50016 Specification
Mfr Cvilux USA
Color Brown
Style IPEX MHF1 to SMA
Length 3.937" (100.00mm)
Series -
Package Bag
Features -
Cable Type -
1st Connector IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector SMA Jack
Product Status Active
Overall Impedance 50 Ohms