CWR-227-10-0000
CW Industries
Product No:
CWR-227-10-0000
Description:
CONN RCPT 10POS IDC GOLD
In Stock : 3458
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CWR-227-10-0000.
CWR-227-10-0000 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
CWR-227-10-0000 Specification
Mfr CW Industries
Color Blue
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series CWR
Package Bulk
Features Feed Through, Polarizing Key
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)