CWR-217-26-0000
CW Industries
Product No:
CWR-217-26-0000
Manufacturer:
CW Industries
Description:
CONN RCPT 26POS IDC GOLD
In Stock : 152
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CWR-217-26-0000.
CWR-217-26-0000 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CWR-217-26-0000 Specification
Mfr CW Industries
Color Blue
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series CWR
Package Bulk
Features Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)