CWR-210-10-0203
CW Industries
Product No:
CWR-210-10-0203
Manufacturer:
CW Industries
Description:
CONN RCPT 10POS IDC TIN
In Stock : 185
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CWR-210-10-0203.
CWR-210-10-0203 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CWR-210-10-0203 Specification
Mfr CW Industries
Color Blue
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series CWR
Package Bulk
Features Feed Through, Strain Relief
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)