CTE526HNAF-100314
Central Technologies
Product No:
CTE526HNAF-100314
Manufacturer:
Central Technologies
Description:
0.13UH TUNABLE COIL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CTE526HNAF-100314.
CTE526HNAF-100314 Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
CTE526HNAF-100314 Specification
Mfr Central Technologies
Height 0.512" (13.00mm)
Series CTE526HNF
Package Bulk
Q @ Freq 110 @ 100MHz
Tolerance ±2%
Inductance 130 nH
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial
Product Status Obsolete
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)