CT5HTF-980
Central Technologies
Product No:
CT5HTF-980
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CT5HTF-980.
CT5HTF-980 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CT5HTF-980 Specification
Package Bulk
Bandwidth 20 MHz
Selectivity 18dB (+50MHz) 22dB (-50MHz)
Mounting Type Through Hole
Insertion Loss 4.5dB
Product Status Active
Frequency - Center 980 MHz