CT5HTF-655
Central Technologies
Product No:
CT5HTF-655
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CT5HTF-655.
CT5HTF-655 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CT5HTF-655 Specification
Package Bulk
Bandwidth 16 MHz
Selectivity 26dB (+50MHz) 30dB (-50MHz)
Mounting Type Through Hole
Insertion Loss 4dB
Product Status Active
Frequency - Center 655 MHz