CS400-8127-F-0A
Cooling Source
Product No:
CS400-8127-F-0A
Manufacturer:
Cooling Source
Description:
FLAT 8MM X127MM
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CS400-8127-F-0A.
CS400-8127-F-0A Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
CS400-8127-F-0A Specification
Mfr Cooling Source
Type Heat Pipe
Shape Flat
Width 0.433" (11.00mm)
Height 0.118" (3.00mm)
Length 5.000" (127.00mm)