CPT-YLW-25AL-KD
Description:
COMP NYLON LOCK YLW 25MM AL SHKL
Quantity:
Delivery:
Payment:
Please send RFQ , we will respond immediately.
CPT-YLW-25AL-KD Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
| Mfr | Brady Corporation |
| Type | Padlock |
| Series | Brady® |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| For Use With/Related Products | Multiple |
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
105719 | 105719 Brady Corporation - - RFQ | Brady Corporation | - | - |  | STEEL HASPS WITH TABS, 1.5" DIA | -/- | |
105718 | 105718 Brady Corporation - - RFQ | Brady Corporation | - | - |  | STEEL HASPS WITH TABS, 1" DIA | -/- | |
105720 | 105720 Brady Corporation - - RFQ | Brady Corporation | - | - |  | ALUM ECONOMY HASPS, 1" DIA | -/- | |