CP2-HSB125-1
3M
Product No:
CP2-HSB125-1
Manufacturer:
3M
Description:
CONN SHROUD 125POS PCB
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CP2-HSB125-1.
CP2-HSB125-1 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CP2-HSB125-1 Specification
Mfr 3M
Note Contacts Not Included
Color -
Pitch 0.079" (2.00mm)