Home / RF Filters / CLPFL-0025-BNC
minImg
CLPFL-0025-BNC
Crystek Corporation
Product No:
CLPFL-0025-BNC
Manufacturer:
Crystek Corporation
Description:
RF FILTER LOW PASS 25MHZ BNC
In Stock : 14
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CLPFL-0025-BNC.
CLPFL-0025-BNC Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CLPFL-0025-BNC Specification
Mfr Crystek Corporation
Ripple -
Series CLPFL
Package Bulk
Bandwidth -
Frequency 25MHz
Filter Type Low Pass
Height (Max) -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Insertion Loss -
Package / Case BNC In-Line Module
Product Status Active
Size / Dimension 0.550" Dia x 2.590" W (13.97mm x 65.79mm)