Home / Coaxial Cables (RF) / CCSMA26.5-MM-086-12
minImg
CCSMA26.5-MM-086-12
Crystek Corporation
Product No:
CCSMA26.5-MM-086-12
Manufacturer:
Crystek Corporation
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CCSMA26.5-MM-086-12.
CCSMA26.5-MM-086-12 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CCSMA26.5-MM-086-12 Specification
Mfr Crystek Corporation
Color Silver
Style SMA to SMA
Length 12.00" (304.80mm)
Series -
Package Bulk
Features Shielded
Cable Type Hand Formable .086
1st Connector SMA Plug
2nd Connector SMA Plug
Product Status Active
Frequency - Max 26.5 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C