CC2450-MM-150-24
Crystek Corporation
Product No:
CC2450-MM-150-24
Manufacturer:
Crystek Corporation
Description:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 24"
In Stock : 6
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for CC2450-MM-150-24.
CC2450-MM-150-24 Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
CC2450-MM-150-24 Specification
Mfr Crystek Corporation
Color Gray
Style 2.4mm to 2.4mm
Length 24.00" (609.60mm)
Series -
Package Bag
Features Shielded
Cable Type -
1st Connector 2.4mm Plug
2nd Connector 2.4mm Plug
Product Status Active
Frequency - Max 50 GHz
Overall Impedance 50 Ohms
1st Contact Gender Male
2nd Contact Gender Male
Ingress Protection -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C