Home / Foam / C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL
minImg
C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL
3M (TC)
Product No:
C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
FOAM 1"X180" THERMOPLASTIC BLUE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL.
C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL Latest news:#Specification#FAQ#Datasheet#Related Parts#Related Blog
Product Information
C-1002-12/PSA-1"X180"-1RL Specification
Mfr 3M (TC)
Color Blue
Series ISODAMP™ C-1000
Density -
Package Bulk
Material Thermoplastic
Thickness 0.060" (1.52mm)
Product Status Obsolete
Size / Dimension 1.00" W x 180.00" L (25.4mm x 4572.0mm)