Home / Fuses / BK/ATC-10ID
minImg
BK/ATC-10ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
Product No:
BK/ATC-10ID
Description:
FUSE AUTOMOTIVE 10A 32VDC BLADE
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
ChipqryNo need to register to get the latest quotes for BK/ATC-10ID.
BK/ATC-10ID Latest news:#Specification#FAQ#Related Parts#Related Blog
Product Information
BK/ATC-10ID Specification
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Series *
Package Bulk
Product Status Active
BK/ATC-10ID FAQ
1. How to purchase BK/ATC-10ID from Chipqry?
2. Do I need to register on Chipqry official website and send an inquiry for BK/ATC-10ID?
4. Are the price and inventory display of BK/ATC-10ID accurate?
5. What payment methods does Chipqry accept?
Warm Reminder: Orders with certain payment methods may require handling fees.
6. What shipping method is used for the order?
7. What are the delivery guarantee and return conditions for BK/ATC-10ID?
9. What should I do if I do not receive technical support from BK/ATC-10ID in time?
BK/ATC-10ID Related Parts
RFQ
- - rohs.png FUSE CERM 250MA 440VAC 3AB 3AG -/-
RFQ
- - rohs.png FUSE CERM 500MA 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 2A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 3A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 7A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 5A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 1A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 10A 440VAC 3AB 3AG -/-
- - rohs.png FUSE CERAMIC 15A 440VAC 3AB 3AG -/-